Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355459
Прогноз погоди
У Житомирі розпочав роботу Клуб соціального спрямування
28 жовтня 2015 року 18:26
28 жовтня 2015 року для учениць Житомирського вищого професійного училища відбулося чергове відкриття Клубу “Вечірня жіноча гімназія”, основним завданням діяльності якого є формування високої культури, гармонійного розвитку особистості та творчих здібностей молоді. До участі в діяльності Клубу залучені насамперед дівчата з особливими потребами та із сімей, що потребують соціальної підтримки. В цьому році слухачками  стали 30 дівчат.
 
Cпеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомили слухачок з основними напрямками Програми, зокрема: “Мистецтво бути привабливою”,“Етикет для дівчат”,“Психологія особистості”, “Бути здоровою – це модно”, “Профілактика негативних явищ”,  “Права та обов’язки дівчинки, дівчини, жінки” , “Збереження репродуктивного здоров’я”  тощо.

Сподіваємося, що отримані на заняттях Клубу знання та вміння допоможуть дівчатам у майбутньому стати справжніми жінками та стануть хорошим підґрунтям для їх щасливого сімейного життя, - сказала директор міського ценру для сім'ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове