Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5551
візитів всього: 476751
Прогноз погоди
«Осінній врожай» перемог шоу-театру «КЛЕМ»
26 жовтня 2015 року 09:30
16-18 жовтня 2015 року відбувся VIII Міжнародний фестиваль мистецтва «Art Talent Fest» у м. Київ ( номінації: вокал, хореографія, інструментальна музика та оригінальний жанр).

Журі фестивалю - Володимир Бистряков, Ірина Шинкарук, Алла Рубіна, Лілія Черноус (заслужені артисти України), Ольга Семешкіна (головний балетмейстер театру імені І.Франка), Валерій Коломієць (заслужений діяч культури , головний режисер державних заходів України) та багато інших.
Блискавична гра КЛЕМівських артистів, неймовірні перевтілення, влучний гумор та розкіш костюмів не залишили байдужим жодного глядача у залі Київського Палацу дітей та юнацтва.

До уваги глядачів було представлено «Індійське кіно» та «Заячу дискотеку», до яких приєдналися зірки естради: Вєрка Сердючка, Шакіра, Оля Полякова, PSY та інші.

За результатами участі у фестивалі, в номінації «Оригінальний жанр» КЛЕМ посів І та ІІ місце та отримав спеціальний приз фестивалю «Сміливий крок» - за сміливий крок у виконанні пародій дітьми; а також кубок, дипломи, подяки керівникам, магніти, сувенірна продукція, календарі, статуетка із зображенням колективу  та запрошення на нові Міжнародні фестивалі у грудні цього року та навесні 2016 року.
Деякі з вихованців дебютували на сцені і отримали високу оцінку журі.

Круглий стіл з членами журі та керівниками колективів дозволив обмінятися думками щодо виступу юних артистів та безліч цікавих ідей для вдосконалення майстерності вихованців та нових концертних номерів.

За тиждень до фестивалю в Києві КЛЕМівці встигли отримати ГРАН Прі фестивалю «СВІТ ЛЯЛЬОК», що проходив у приміщеннні Житомирського академічного театру ляльок 9 жовтня 2015 року.  «Індійське кіно» у виконанні юних артистів та запальна індійська слониха (ростова лялька) не тільки повеселили глядачів, а й отримали чергову високу нагороду.

Більше інформації про колектив на офіційному сайті : www.klem.com.ua

Управління освіти Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare