Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507863
Прогноз погоди
Ситуацію навколо будинку на бульварі Старому,14 вивчатиме робоча група
16 жовтня 2015 року 16:29
На засідання виконкому 16 жовтня знову прийшли інвестори будинку на бульварі Старому,14,  які придбали квартири у новобудові. Люди просять членів виконкому  присвоїти адресу новому будинку, аби вони могли вільно жити у придбаних квартирах.
 
Член виконкому Ю. Демчук зазначила, що сам забудовник не йде на компроміс та не відмовляється від земельної ділянки, яка залишилася.
 
Інші члени виконкому також переконані: люди не мають бути заручниками ситуації, але  головне – щоб інвестор не продовжував будівництво далі.
 
« Ми не проти людей. Ми за закон і справедливість, - зазначила Юлія Демчук. – Ще 19  червня  ми прийняли рішення  про відмову щодо  присвоєння адреси цьому будинку. Чому забудовник й досі не почав переговори з нами?  Для людей дійсно створена негарна ситуація, але я вважаю, що інвестор за 2 дні може цю проблему вирішити, приїхати в Житомир, написати нотаріальну заяву, що він відмовляється від земельної ділянки розміром 1 га, зобов’яжеться припинити будівництво, буде внесено зміни до договору-оренди. Ми за те, щоб зберегли наш парк».
 
З проханням вирішити ситуацію звернулася до членів виконкому  Любов Цимбалюк  та запропонувала створити робочу групу, яка  до наступного виконавчого комітету має вивчити всі документи. «Однозначно, мешканці міста не мають бути постраждалими в цьому питанні. Якщо є проблеми із забудовником, ми маємо їх вирішити, зустрітися із забудовником, прийняти рішення та вирішити цю ситуацію. Ми маємо працювати для  людей»,- сказала ЛВ. Цимбалюк.
 
Робочу  групу з даного питання  затвердили  в наступному складі:
начальник управління архітектури та дизайну міського середовища міської ради Є. Черкасова, директор юридичного департаменту міської ради Є. Черниш, начальник управління регулювання земельних відносин Є. Лалименко,  члени   виконавчого комітету: Ігор Баленко, Наталія Волинець,  Юлія Демчук, Олександр Зуб,  Юрій Кузнєцов, Віктор Олійник,  Олександр Оніщук,  Євгеній Севрук , Сергій Ушаков, Сергій Форест,  Андрій Федірко, представники громадськості: Ольга Вижга, Олена Гавриш, Сурен Геворгян.
 
Отож, до питання про присвоєння адреси новобудові на бульварі Старому, 14 повернуться на найближчому виконкомі наступного тижня. На це засідання буде запрошено представника забудовника та мешканців будинку.
 

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare