Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 347304
Прогноз погоди
У ЗОШ №17 відбулася Перша шкільна спортивна естафета
25 вересня 2015 року 17:36
25 вересня в житомирській школі №17 відбулася Перша шкільна спортивна естафета серед команд шкільного віку.
 
Даний захід пройшов у рамках проведення Олімпійського уроку в школі. Учасниками естафети стали діти різного віку та фізичних можливостей.  В урочистій церемонії нагородження учасників естафети взяли участь в.о. міського голови Любов Цимбалюк, заступник міського голови Олександр Бочковський, голова Богунської районної ради Людмила Янушевич.
 
«Мені дуже приємно бути сьогодні  тут, в моїй  рідній школі. Я пишаюсь тим,  що я є випускницею цього навчального закладу. Високий рівень розвитку спорту  для школи  №17 є дійсно традиційним», - зазначила Л.В. Цимбалюк.
 
Також в.о. міського голови наголосила, що у даному спортивному змаганні немає переможених чи переможців: «Дивлячись на вас, наші діти, я розумію, що саме ви – наше майбутнє, ви - найкращі. І, я впевнена, що ви будете жити у гарній, розвиненій, європейській державі. Серед вас немає переможених чи переможців. Ми пишаємося кожним з вас!»
 
Наприкінці  заходу гості подарували учням школи  та учасникам естафети пам’ятні подарунки та спортивне приладдя.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове