Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 59
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 546969
Прогноз погоди
Житомирські діти зможуть безкоштовно побачити короткометражні фільми
25 вересня 2015 року 09:23
Житомирським дітям покажуть короткометражне кіно про толерантність. Фестиваль «Єдність і толерантність» стартував з вересня у Києві. У Житомирі пройде з 29 вересня по 1 жовтня.

У рамках кінофоруму відбуватимуться безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.
«Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно «Інтерфільм Берлін». Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців», - пояснює координатор фестивалю в Житомирі, викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. і. Огієнка  Ігор Шурпан.

Під час фестивалю пройдуть сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років.
«29 вересня на перегляд ми запрошуємо учнів молодшої школи, 30 вересня – середньої (4-7 класи) та 1 жовтня чекаємо представників старшої школи. Щодня у кінотеатрі «Україна» буде по два сеанси – о 15:00 і о 17:00. Вхід – безкоштовний», – зазначив І. Шурпан.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук відмітила, що такі фестивалі для дітей є дуже пізнавальними,  адже тема для дітей є дуже актуальною.

                                      Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare