Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5397
візитів всього: 347505
Прогноз погоди
У Житомирі відбудеться традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова
16 вересня 2015 року 18:33

26-27 вересня 2015 року у м. Житомирі пройде традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова. Члени виконавчого комітету  розглянули й затвердили відповідний проект рішення.
 
Проведення  заходу  забезпечує управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з федерацією мотоциклетного спорту України в Житомирській області.
 
Як зазначає Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської  міської ради,  захід – традиційний і проводиться з метою  популяризації  здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах.
 
«Більше 5 років змагання проводяться на вулиці Червоноармійській. На сьогодні ця територія розподіляється між учасниками АТО та мешканцями міста. Тому  цьогорічний мотокрос востаннє буде проведено на вул. Червоноармійській. Федерація за власні кошти компенсує власнику встановлення частини  паркану, - зазначає Ірина Ковальчук. - З  кожним роком кількість фанатів та учасників зростає. Люди з різних міст України приїздять подивитися на неймовірне видовище. У  мотокросі також візьмуть також  участь  учасники з чотирьох країн. Це заключний етап змагань, на якому визначаться чемпіони».
 
Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області встановить пости державтоінспекторів на перехресті вулиць  Бондарної та Червоноармійської на час проведення традиційного мотокросу та надасть спеціальні автомобілі для безпечного проведення в районі вул.Червоноармійської.
 
Слід відмітити, що змагання з мотокросу  довгий час були спортивною візитівкою м. Житомира.
 
                                                                                      Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове