Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 5398
візитів всього: 356270
Прогноз погоди
У Житомирі визначили кращих господарів
10 вересня 2015 року 18:36
 
Сьогодні, 10 вересня, з нагоди відзначення 1131 річниці міста Житомира, у Богунському та Корольовському районах міста нагородили переможців конкурсів «Мій квітучий район» та «Мій ошатний район».  Під час проведення заходу відбулася акція «Дари осені – воїнам АТО».
 
Кращих з кращих визначали у номінаціях: найкраще подвір’я або прилегла територія навчального закладу (дитячий садочок, школи, ліцеї, коледжі, ПТУ, вищі навчальні заклади), найкраща виробнича територія або прилегла територія до підприємства, установи чи організації незалежно від форми власності, найкраще впорядкована внутрішньо-дворова чи прибудинкова територія багатоповерхових будинків.
 
В.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк особисто привітала кожного переможця.
 
«Дякую вам за те, що робите усе, щоб заквітчувати наше місто, щоб наше місто було яскравим, гарним. Ваша робота нами оцінена, і ми дуже вдячні вам. З нагоди Дня народження нашого міста хочу побажати усім здоров’я, натхнення, благополуччя, родинного затишку, мирного неба над Україною», - побажала Л.Цимбалюк.

Як зазначають організатори, головною метою таких конкурсів є поліпшення санітарного стану, квіткове оформлення, озеленення та благоустрій території району, покращення благоустрою прилеглої території до підприємств та організацій, навчальних закладів, розташованих на території районів незалежно від форми власності, заохочення мешканців до наведення зразкового зовнішнього вигляду фасадів житлових будинків, внутрішньо-дворових та прибудинкових територій.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове