Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542610
Прогноз погоди
Місячник по попередженню дорожньо-транспортних пригод серед школярів
7 вересня 2015 року 16:01

Щорічно в перші дні навчального року  серед школярів м. Житомира проводяться профілактичні заходи  щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Так, в «Спеціалізованому дитячому кінотеатрі ім. І.Франка» адміністрацією закладу та освітянами  спільно з УДАІ УМВС України в Житомирській області розпочато місячник по попередженню дорожньо-транспортних пригод серед школярів.

За словами організаторів, метою проведення місячника є недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму та роз’яснення неповнолітнім вимог правил дорожнього руху та які бувають наслідки від їх невиконання.

В рамках місячника 3 та 4 вересня 2015 року вже відбулися зустрічі-бесіди з інспекторами ДАІ відділу організації роботи дорожньо-патрульної служби та проведення профілактичних робіт Василем Кравцовим та Ольгою Лабунською за участю більше 500 учнів навчальних закладів міста: ЗОШ №5, ЗОШ №21, міська гімназія №3, Житомирська гуманітарна гімназія №23 ім. М.Й.Очерета, Спеціалізована ЗОШ №12 ім. С.Ковальчука. Також демонструвалися відеоролики на тему: «Безпечна дорога до школи».

                                                            

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare