Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477951
Прогноз погоди
Ветеранів привітали із 70-річчям завершення Другої світової війни
4 вересня 2015 року 17:18
 
3 вересня 2015 року в Житомирському гарнізонному будинку офіцерів відбулася воєнно-історична конференція,  присвячена 70-річчю  завершення Другої світової війни.  У заході взяли участь військові гарнізону, ветерани, учні загальноосвітніх шкіл міста.
 
«70 років минуло після закінчення лихоліть Другої світової війни, але і сьогодні величезний подвиг визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Заслужені слова шани тим, хто своїм героїзмом спинив розповсюдження фашизму, наближав світлий час великої Перемоги на фронтах Другої світової війни. Що ми можемо зробити для тих, хто залишається в строю? Не залишити кожного з вас без нашої уваги, без доброго слова, матеріальної підтримки. Керівництво міської ради та виконавчий комітет постійно опікується проблемами ветеранів, сприяє вирішенню їх питань. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною молодість, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які ви виявили  не тільки в боях за рідну землю, але й на території інших держав, визволяючи їх від фашистської чуми, - звернулася до ветеранів в.о. міського голови Л.В. Цимбалюк. – У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі і слави, героїзму і самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам. Честь і слава живим героям!».

Також Любов Цимбалюк вручила житомирським ветеранам вітальні адреси Житомирської міської ради  та відзнаки Президента України.
 
Голова міської ради ветеранів Анатолій Тимофійович Трещов презентував доповідь  з цікавими історичними фактами з історії Другої світової війни та побажав присутнім якнайшвидшого відновлення миру на території України.
 
У рамках конференції присутні у залі переглянули документальний фільм про події 1945 року та виступ учнів гімназії №23 м. Житомира.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare