Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5569
візитів всього: 512435
Прогноз погоди
Вітання з Днем Знань
1 вересня 2015 року 07:48
Дорогі наші діти, вчителі та вихователі!
Шановна житомирська громадо!
 
Початок осені для кожного із нас здавна відкривається святом Знань. Перше вересня - свято справді всенародне і близьке кожній родині. Саме у цей день Перший дзвоник кличе усіх нас на святкову лінійку, а малюків-першокласників приймає до своїх безмежних володінь прекрасна шкільна країна. Саме тут зернятка знань зростатимуть могутнім урожаєм мудрості, патріотизму та любові до своєї землі – до України.
 
Для кожного з нас  Перше вересня завжди згадується барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених шкільних приміщень, першим вчителем і тією безтурботною радістю, яку може подарувати людині лише дитинство. Це свято – символ надії, яка відкриває дитині дорогу у майбутнє. Щиро переконана, що та дітвора, яка сьогодні вперше переступила шкільний поріг, завершуватиме своє шкільне життя у мирній, щасливій і обов’язково – заможній Україні.
 
У цей святковий і сонячний день бажаю усім школярам нашого міста, їх мудрим наставникам-педагогам та шановній батьківській громаді Житомира доброго настрою, радості, теплих посмішок і гарних напутніх слів.
 
У добрий час, юні друзі! Успіхів Вам і натхнення! Нехай Вам щастить!
 
Слава Україні!
 
В.о.міського голови Житомира  Любов Цимюалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare