Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442598
Прогноз погоди
Міська рада виділила додатково 22 млн грн на потреби житомирян
26 серпня 2015 року 09:43
20 серпня 2015 року під час засідання п’ятдесятої сесії Житомирської міської ради депутатський корпус підтримав проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015  №844  «Про міський бюджет на 2015 рік».
 
За словами директора департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергія Гаращука внесені зміни дадуть змогу вирішити низку питань, що пов’язані з підготовкою міського господарства до зими, здійснення індексації заробітних плат працівників комунальних підприємств, а також забезпечення медичними препаратами мешканців міста.
 
«Останній раз мінімальна заробітна плата підвищувалася в грудні 2013 року. Відтоді відбулися певні інфляційні процеси і відповідно до Закону України «Про індексацію доходів громадян» необхідно індексувати заробітну плату працівників, - зазначає С.Гаращук. - На минулій сесії було вирішено питання щодо індексації зарплат працівників бюджетної сфери. Разом з тим,  є потреба забезпечити і комунальні підприємства, які забезпечують муніципальні замовлення (утримують в належному стані міську інфраструктуру), коштами для здійснення індексації. Сьогодні, депутати міської ради підтримали виділення  близько 14 мільйонів гривень комунальних підприємств в цьому напрямку».
 
Також керівник фінансового департаменту зауважив, що  не менш важливим є і виділення  понад півмільйона гривень на придбання препаратів житомирянам з трансплантованими органами й орфанними захворюваннями, оскільки держава не забезпечує вже другий рік централізованих поставок.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове