Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447991
Прогноз погоди
Житомир святкує День Незалежності України
24 серпня 2015 року 13:09
Близько півтисячі житомирян пройшлися Ходою Незалежності від пам’ятника Т.Г.Шевченку центральною вулицею міста до майдану ім.С.П.Корольова, де відбулися урочистий мітинг та спільне виконання Гімну України учасниками заходу.
 
У цей день керівництво міста та області, громадськість міста вклонилися та поклали квіти до пам’ятників та пам'ятних дошок борцям за незалежність: Т.Г. Шевченку, І.Франку, В.Чорноволу, М.Грушевському, стели Небесної Сотні.
 
На майдані перед будівлею облдержадміністраціі діти в українських костюмах об’єднали «живим ланцюгом» карту України та разом з учасниками свята виконали Гімн України.
 
Побажання «мирного неба» сьогодні звучали у кожному виступі. В.о.міського голови Любов Цимбалюк побажала усім мирного неба, гордості за нашу державу, подякувала війсковослужбовцям, які нині відстоюють незалежність нашої держави, а також волонтерам, які підтримують захисників.
 
«Вітаю усіх з найбільшим святом нашої держави - Днем Незалежності України! Хай на нашій благодатній землі завжди панують мир і спокій!», - побажала Л.Цимбалюк.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden