Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513669
Прогноз погоди
У таборі «Супутник» завершився оздоровчий сезон 2015 року
22 серпня 2015 року 11:22
«Супутник – це кльово! Супутник – це клас! Ми любим «Супутник»! «Супутник» для нас!» - саме таким  гаслом вихованці приміського табору «Супутник» розпочали церемонію завершення оздоровчого сезону 2015  року  на тему «Україна – єдина країна». На урочистості, які пройшли 21 серпня 2015 року, завітали заступник міського голови Олександр Бочковський, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, директор  Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, директор Житомирського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Адам Хільченко
 
«Супутник» -  прекрасний заклад оздоровлення.  Адже тут є  все: гарна природа, гарне повітря, яке відрізняється від міського, прекрасна атмосфера та педагогічний колектив», - зазначив Олександр Бочковський.
 
Натхнення в новому навчальному році,  гарних оцінок нових звершень і перемог побажала вихованцям табору  начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
 
Гості свята вручили грамоти вихователям та  найактивнішим представникам загонів.  Також  найспортивніші «супутничатка» отримали перехідні кубки від управління  у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.
 
Під час оздоровчого сезону 2015 року  міський табір за 4 зміни прийняв 900 дітей: за таким розподілом - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування - 144, діти з обмеженими фізичними можливостями - 73, діти з родин АТО - 347, діти з багатодітних, малозабезпечених сімей - 336.
 
Нагадаємо, що цього року вперше усі путівки у табір «Супутник» були придбані за кошти міського бюджету. На організацію оздоровчої кампанії в закладі  було виділено 2,6 млн грн.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare