Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507901
Прогноз погоди
Місія ОБСЄ цікавилася проживанням переселенців у Житомирі
14 серпня 2015 року 17:34
14 серпня відбулася зустріч представників ОБСЄ з переселенцями, що проживають в готелі «Житомир».
 
Спілкування проходило в режимі «фокус-групи». Фахівці на свій розсуд обрали певних осіб та протягом півтори години невимушено спілкувалися про умови проживання, харчування, соціального забезпечення. Така розмова була закрита для сторонніх, зокрема, для журналістів та представників влади.
 
Після тривалої бесіди місія ОБСЄ спілкувалася з начальником управління праці та соціального захисту Вікторією Краснопір та директором КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради Валерієм Матвеюком.
 
Не розголошуючи деталей розмови, місія повідомила, що переселенці задоволені умовами проживання та вдячні за гостинність житомирянам. З особливим пієтетом місія відмітила, що люди не просто відбувають час у Житомирі, а радо долучаються до дитячих та міських заходів. Таким чином, переселенці не почуваються відокремленими від громади Житомира. Хоча все ж не полишають надій на повернення додому.
 
«Починаючи з весни минулого року, до Житомира почали їхати переселенці. Ніхто не міг передбачити, що вони поселяться в місті на досить тривалий час. Міська влада, громадські організації та мешканці міста об'єднали свої зусилля, аби люди в скрутну хвилину  не почувалися покинутими. Хочеться подякувати всім, хто не байдужий до наших спільних проблем», - каже Вікторія Краснопір.
 
Нагадуємо, 21 березня 2014 року ОБСЄ вирішило направити спеціальну моніторингову місію цивільних спостерігачів в Україну. Одним з напрямків їхньої роботи є моніторинг умов проживання та асимілювання в територіальні громади осіб, що переселені з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території.
 
В рамках здійснення спостереження спостерігачі в черговий раз відвідали Житомир. Місія на цьому не закінчується для Житомира, незабаром експерти приїдуть продовжувати робити зріз, а також вивчати інші питання.
 
В готелі «Житомир» проживає 93 переселенці.
 
                                                                      Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare