Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447991
Прогноз погоди
Знову загибель на воді
14 серпня 2015 року 13:06
Станом на 12 серпня  2015 року на водних об’єктах міста вже загинуло 6 чоловік. Всі ці трагічні випадки з відпочиваючими трапилась на стихійних пляжах. Про сумну статистику відпочинку на воді інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
 
Фахівці наголошують: причина отримання травм та утоплення - елементарне нехтування правилами безпеки під час відпочинку на воді.  Ці висновки підтверджує і останній випадок, який трапився на  «Богунському» кар’єрі:
 
11 серпня під час відпочинку при черговому пірнанні з крутого схилу берегової смуги 21-річний хлопець не піднявся на поверхню води. Інформація про утоплення до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради надійшла лише на наступний день. 12 серпня 2015 року організовано пошукові роботи утопленика водолазами-рятувальниками міської комунальної рятувальної служби на воді. Тіло загиблого було знайдено на глибині близько 6 метрів та піднято з води.
 
В черговий раз управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради наголошує на необхідності суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді  та проводити відпочинок в офіційно визначених місцях  - на території дитячого та дорослого міських пляжів Гідропарку.
 
 
                                                  Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden