Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451175
Прогноз погоди
Юні житомиряни стали лауреатами обласної дитячої премії ім. Олени Пчілки
7 серпня 2015 року 11:02
Делегація юних житомирян стала учасниками міжнародного свята  мистецтва «Лесині джерела», що традиційно проходить на батьківщині Великої Українки –Новограді-Волинському.
 
Яскравим моментом  свята стало вручення дипломів лауреатів обласної дитячої літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки, яку започаткували Благодійний фонд "Надія Є"  спільно з управлінням культури ЖОДА.
 
 Зірочки, що вже засвітилися на традиційній благодійній мистецькій акції "Якщо ти зірочка, засвітись" в  м. Житомирі, по-новому засяяли на святі шани та любові до Лесі на Батьківщині Великої Українки.
 
Лауреатами обласної дитячої літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки 2015 року стали :
- Воротнікова Катерина Володимирівна – 10 років, ЗОШ №5 м. Житомира ( номінація - художнє читання) ;
- Реготун Софія Василівна – 13 років, ЗОШ № 22 м. Житомир ( номінація - музична культура та виконавська майстерність);
- Степанчук Олександра Сергіївна - 12 років, ліцей № 25 , ім. М.О.Щорса м. Житомира, (номінація - власні літературно-мистецькі твори).
Діти вперше отримали нагороди, які засвідчили прихильність шанованої публіки літераторів та митців.
 
«Було би  великим гріхом не взяти за приклад для виховання  молоді  таку  цікаву   літературно-історичну  постать, як  Олена  Пчілка, яка прикладом  власного життя та творчості утверджувала творення  української нації і культури », - говорить директор Фонду Надія Юшкевич.
 
Нагадаємо, БФ «Надія Є» за підтримки управління культури Житомирської ОДА заснував обласну дитячу літературно-мистецьку премію ім. Олени Пчілки, яка має стати дороговказом  на все життя для лауреатів  першої обласної  дитячої  літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки.
 
                                                                                   Управління по зв’язках з громадськістю міської ради 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden