Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447971
Прогноз погоди
Всеукраїнський проект проти насильства стартував у Житомирі
7 серпня 2015 року 12:54
У місті Житомирі розпочато реалізацію проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні». Проект упроваджується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Міністерством соціальної політики України, Міжнародною організацією  «Право на здоров’я» за підтримки ЄС.

06 серпня 2015р. відбувся перший семінар-тренінг для спеціалістів соціальної сфери міських та обласних державних структур та громадських організацій, суб’єктом діяльності яких є сім’ї, діти та молодь. Зокрема, учасниками семінару стали: обласні та міські управління у справах сім’ї, молоді та спорту та служби у справах дітей, обласний та міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, МБФ «Місія в Україну» громадська організація «Я- мама», благодійний фонд «Милосердя», ЖОГО «Перспектива». На навчанні учасники поповнили свої знання щодо психологічних особливостей такого негативного явища як насильство в сім’ї, та шляхів його подолання через взаємодію органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських організацій. Особливий акцент було спрямовано на аналіз законодавчих актів у сфері попередження насильства в сім’ї.

У рамках зазначеного проекту упродовж серпня-вересня 2015 року передбачається проведення ще кількох семінарів-тренінгів для представників правоохоронної системи та медиків.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden