Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477994
Прогноз погоди
В.о.міського голови Любов Цимбалюк: Я наполягаю на скасуванні всіх договорів із забудовниками міні-автостанцій
6 серпня 2015 року 18:46
6 серпня депутати Житомирської міської ради підтримали громаду та проголосували за дострокове припинення договорів оренди із забудовниками 5 автостанцій на в’їздах у місто. Вони зобов’язали керівника «Інспекції з благоустрою» підписати акт повернення земельних ділянок до відання територіальної громади міста Житомира.


Під час сесії депутати говорили про те, що виконавець порушив умови будування, розширивши площі, а депутати під час профільних комісій не догледіли схем та меж будівництва.


Таким чином, в.о.міського голови Любов Цимбалюк наполягла на скасуванні не лише договору щодо будівництва на вулиці Щорса, а й  інших, згідно яких  планувалося розташування міні-автостанцій.


«Є пропозиція поставити на розгляд питання «Про розгляд колективного звернення мешканців району Крошня та дострокове припинення договору оренди землі та припинення термінів дії рішень пунктів міської ради». Нагадую, голосування поіменне», - сказала в.о.міського голови.
33 депутати  з 34 присутніх проголосували «за».


Будівництво автостанцій  почнеться лише тоді, коли відбудуться громадські слухання,  і житомиряни підтримають нові проекти.
За день до цього, 5 серпня, члени виконкому скасували містобудівні умови та обмеження щодо будівництва п’яти автостанцій. Таким чином, жоден інвестор не зможе почати будівництво.


Нагадаємо, міська рада прийняла рішення про будівництво 5 автостанцій на в’їздах в місто. Мешканці вулиці Щорса незадоволені будівництвом біля їхніх будинків автостанції та ринку, вважають, що це призведе до погіршення екологічної, санітарної ситуації навколо їх будинків.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare