Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5601
візитів всього: 545573
Прогноз погоди
Відбулася XXIII звітно-виборча конференція Житомирської міської організації Червоного Хреста
23 червня 2015 року 17:46
23 червня у приміщенні Інституту медсестринства відбулася чергова звітно-виборча конференція Житомирської міської організації Товариства Червоного Хреста України, участь у якій взяли представники органів міської  влади,  керівники підприємств, установ і навчальних закладів міста, представники обласної організації Товариства Червоного Хреста та  представники первинних організацій.
 
До президії конференції увійшли заступник міського голови Олександр Бочковський, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Стельмах, голова міської ради ветеранів Анатолій Трещов, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Олександр Богдан, директор ЗОШ №17 Марія Сервачук та голова Житомирської міської організації Товариства Червоного Хреста Раїса Черемісіна.
 
Згідно порядку денного, першим заслухали звіт голови ЖМО Товариства Червоного Хреста України Раїси Черемісіної, у якому вона підбила підсумки роботи організації за період з травня  2010 по червень 2015 рр.
 
Зазначено, що за звітний період протягом 5 років міською організацією було зібрано допомоги на загальну суму 2 млн  595 тис грн, зібрано коштів членських та благодійних внесків – 750 тис грн. З початку конфлікту на сході країни здійснюється збір пожертв і станом на 15.06.2015 р.  міською організацією зібрано натуральної допомоги (одяг, взуття, продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, постільна білизна та інші товари) на загальну суму 202 129 грн та благодійних внесків 42 760 грн.
 
Нині на обліку патронатної служби знаходиться 1600 підопічних, з них -  720 лежачі та обмежені в пересуванні. Послугами пункту прокату предметів догляду за хворими за звітній період скористалися 2 492 особи.  Організація здійснює свою діяльність за різними програмами, які було презентовано  під час конференції.
Голова ревізійної комісії організації Товариства Антоніна Поляковська представила результати перевірки організації очолюваною нею ревізійною комісією.
 
Окрім підведення  підсумків  роботи за  минулі п’ять років, учасники конференції обговорили  проблемні питання та визначили  шляхи  подальшої діяльності. Зокрема, було піднято питання щодо відкриття у Житомирі хоспису - медичного закладу, в якому перебувають важко хворі з прогнозованим летальним наслідком. Подібних закладів  в Україні небагато. На Житомирську область функціонує лише один – хоспис Св. Олени в м. Коростені.
 
Після обговорення делегати конференції одноголосно вирішили визнати задовільною роботу ЖМО Товариства Червоного Хреста України за звітний період і затвердити звітну  доповідь голови  ревізійної комісії.
 
Важливими етапами конференції були вибори членів Правління ЖМО Товариства Червоного Хреста України, вибори ревізійної комісії,  визначення делегатів на XXIII обласну звітно-виборчу конференцію, делегування представників організації до складу Правління ЖОО Товариства Червоного Хреста України.
 
Шляхом відкритого голосування головою ЖМО Товариства Червоного Хреста України було повторно обрано Раїсу Черемісіну.
 
Заступник міського голови Олександр Бочковський подякував міській організації Товариства Червоного Хреста України за результативність роботи та  активну участь в організації волонтерського руху й благодійництва,   за організовані  в навчальних закладах заходи з надання долікарської первинної допомоги та  тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування.
 
Своє слово про роботу Товариства Червоного Хреста сказали голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Стельмах, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, заступник начальника управління освіти міської ради Світлана Ковтуненко, заступник начальника управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шкап, голова міської ради ветеранів Анатолій Трещов, які подякували  ЖМО ТЧХУ за благородну працю та висловили найщиріші побажання.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare