Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545612
Прогноз погоди
З професійним святом вас, медичні фахівці міста Житомира!
Ви щоденно несете відповідальність за життя та здоров'я українців. Ваша нелегка справа є вкрай важливою для країни.  Я  щиро вітаю з Днем медичного працівника лікарів, медсестер, фельдшерів, молодший  медичний персонал з вдячністю за високу моральність та  професіоналізм, за повсякчасну готовність прийти на допомогу та  шляхетну відданість своїм пацієнтам.

В складних умовах сучасної війни військові медичні  працівники з високими якостями патріота оберігають здоров’я та життя наших військових, зцілюють поранених та зменшують їх біль,  повертають до лав захисників.

У ваше професійне свято, дорогі медики, прийміть безмежну вдячність від житомирян, яким ви подарували радість життя, повернули  здоров'я та   вселили віру в перемогу над недугом.
 
Міцного здоров'я вам, родинного тепла та гідного визнання в суспільстві вашої  самовідданої праці на благо українського народу!
 
В.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare