Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548594
Прогноз погоди
У Житомирі презентували автомобілі дільничних лікарів
19 червня 2015 року 12:41
Оновлений парк автомобілів для обслуговування пацієнтів на дому презентували сьогодні у центрі міста Житомира. Гараж поповнився на 28 автівки, придбані за кошти міського бюджету восени 2014 року.
 
«Вперше у 2014 році за повної підтримки депутатського корпусу на закупівлю автомобілів для дільничних лікарів виділено 2,7 млн. грн. Медики отримали довгоочікувані автомобілі, а це – комфортні умови роботи для них, швидка та вчасна доставка лікаря на виклик хворого, а відтак здоров’я, а інколи і життя наших житомирян», - зазначила в.о. міського голови Житомира Любов Цимбалюк.
 
Головний лікар Центральної дитячої міської лікарні Володимир Башек називає придбання автомобілів – подарунком для населення міста та медичних працівників:

«Ми отримали довгоочікувані автомобілі, і це - значне покращення автопарку дитячої лікарні. Наші авто – це для дітей, для вчасної допомоги та транспортування пацієнтів до обласної лікарні чи у медичні заклади міста Києва».
 
Головний лікар Центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко серед переваг вказує і на низькі витрати паливно-мастильних матеріалів нових автомобілів: «Середній вік автомобілів, якими користувалися дільничні лікарі, складав  в середньому по місту - 27 років. Це практично раритетні авто. А сьогодні у нас – нові автомобілі, які виїздять на виклики додому до тяжко хворих, інвалідів та пацієнтів із високою температурою. Нова машина – це і швидкість доставки лікаря до хворого, і комфорт медиків, і значно нижчі витрати, економія на паливно-мастильних матеріалах. Також нове авто не потребує капітальних ремонтів».
 
Автопарк міських лікарень та поліклінік не оновлювався довгий час. Найстаріші автомобілі - 1985-го року випуску, багато автівок 90-х років, найновіші – 2006-го року.
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare