Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5602
візитів всього: 545577
Прогноз погоди
У ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м. Житомира представили нового директора
16 червня 2015 року 17:40
Сьогодні, 16 червня, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 м. Житомира було представлено педагогічному колективу  нового директора – Величка Олександра Юлійовича, який до цього займав посаду  вчителя  правознавства в ЗОШ № 19 та за сумісництвом  викладача  кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Житомирської  філії Київського інституту бізнесу і технологій. Також Олександр Величко  займається науковою працею, активною громадською діяльністю та  з 2010 року є  депутатом Житомирської міської ради. 
 
Виступаючи перед педагогічним колективом школи, начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук, насамперед подякував  педагогічним працівникам  за те, що  тримали  на  належному рівні навчально-виховну та господарську роботу навчального закладу  на  час відсутності директора.
 
Валентин Арендарчук охарактеризував Олександра Величка як інтелектуальну людину, досвіченого педагога й  викладача  та побажав йому успіхів на новій посаді.
 
В свою чергу новопризначений керівник ЗОШ I-III ступенів №10 м. Житомира  сказав, що глибоко усвідомлює значимість роботи та  висловив  сподівання на плідну й тісну  співпрацю з педагогічним колективом заради якісного та змістовного  навчально-виховного процесу.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare