Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545591
Прогноз погоди
Житомирянки залучили до нашого міста допомогу з Данії
16 червня 2015 року 16:07
Житомирський військовий шпиталь, обласна протитуберкульозна лікарня, психоневрологічний диспансер, благодійний фонд «Місія в Україну» та інші організації Житомира отримали допомогу з Данії. Про це інформує ГО «Спілка небайдужих жінок».
 
Спільними зусиллями громадської організації, фондів та міської влади в Житомир приїхала велика фура з гуманітарною допомогою. 
 
Для розмитнення різнопланової та такої необхідної продукції був потрібен ряд документів. Фонд Родини Борислава Розенблата надав усю юридичну та консультаційну допомогу.
 
16 червня в прес-центрі Житомирської міської ради відбулася конференція щодо діяльності громадської організації «Спілка небайдужих жінок» та роз’яснення, куди була направлена гуманітарна допомогу.
 
Ліжка, посуд, білизна, уніформа для лікарів, одяг, взуття, медобладнання  - це ще не весь перелік засобів, які приїхали в Житомир з Данії.
 
«Фермери української національності, маючи 1 вихідний протягом двох тижнів, з’їжджалися на базу і готували машину в Україну. Кількаденне очікування, і почали приходити фотозвіти від адресатів. Словами не передати ту радість, яку вони відчували, розуміючи, що їхні зусилля були не даремні, і їхня допомога є потрібною», - каже представник волонтерської спілки "Збережи Україну"/Bevar Ukraine Наталія.
 
Керівники організацій, які отримали допомогу, висловили вдячність небайдужим. А також розповіли, як саме використали надіслані засоби.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare