Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552117
Прогноз погоди
Відбулася координаційна рада з профілактики та боротьби зі СНІДом
23 листопада 2009 року 16:49

 

23 листопада 2009 року в прес-центрі Житомирської міської ради відбулося засідання координаційної ради з профілактики та боротьби зі СНІДом. Члени координаційної ради обговорювали організаційні питання щодо проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня.

            Директор міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ольга Юрченко розповіла про план роботи в цей день і погодила його з громадськими організаціями, які будуть приймати безпосередню участь.

У рамках профілактичної акції організатори планують охопити до 15-ти тисяч молодих людей. Окрім тренінгів за місцем навчання і загальноміських акцій на базі міського палацу культури та обласного музично-драматичного театру, вже другий рік поспіль в таких заходах беруть участь й нічні клуби.

Серед громадських організацій, які виявили бажання долучитися до акції - обласна громадська молодіжна організація «Студент за студента», обласна громадська організація «Перспектива», Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, організації «Атмосфера-плюс» і «Прорив-Перемога». Всього  понад 10 організацій.

 

Прес-служба міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare