Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548540
Прогноз погоди
Гала-концерт маленьких талантів дошкільних навчальних закладів Житомира. Фоторепортаж
9 червня 2015 року 13:18
У Житомирі з 2012 року проводиться міський конкурс на кращу музично-хореографічну композицію  серед дошкільних навчальних закладів міста під назвою «Мати. Родина. Україна».
 
Цьогоріч конкурс пройшов за підтримки в.о.міського голови Любові Цимбалюк, депутатів Житомирської міської ради, громадської організації «Український дім XXI століття»,  Житомирської обласної ради жінок та управління освіти міської ради.
 
Метою конкурсу є відзначення Дня матері та Дня захисту дітей, поширення та утвердження цінностей сім’ї, родинних стосунків, патріотичного виховання підростаючого покоління, збереження кращих традицій українців.
 
8 червня 2015 року в рамках    відзначення  Дня  захисту дітей в  Житомирській обласній  філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся  гала-концерт кращих творчих колективів дошкільних навчальних закладів  міста.
 
Діти продемонстрували свої таланти у  декламуванні віршів про родину, матір, Україну та мир, виконанні танців та  патріотичних пісень. Під час концертної програми було представлено кращі творчі доробки 19 дошкільних навчальних закладів міста.

Під час святкового заходу з вітальним словом до присутніх звернулася в.о. міського голови Любов Цимбалюк:  «Дорогі діти, шановні батьки та вихователі, задоволення, яке подарували нам маленькі артисти сьогодні, ще раз підтверджує, що для нас усіх Гала-концерт – це справді свято. Я бажаю всім, щоб  наші діти були здоровими та щасливими. Затишку, злагоди та миру  нашим родинам, нашому місту та нашій Україні!»
 
В.о. міського голови подякувала батькам і вихователям за виховання такого покоління маленьких, але вже справжніх українців.
 
Колективи дошкільних навчальних закладів міста отримали цінні призи та подарунки від депутатів Житомирської міської ради та громадських діячів, які  також висловили   вдячність педагогам за те, що  докладають  всіх зусиль, щоб виявити і розвинути обдарованість у кожній дитині.
 
Вітаємо переможців!
 
«Гран-прі» – дошкільний навчальний заклад №71;
І місце - дитячий садок №57;
ІІ місце – дошкільний навчальний заклад №46;
ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад №68.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare