Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5606
візитів всього: 545623
Прогноз погоди
Урочисто стартувала перша зміна в дитячому таборі "Супутник"
2 червня 2015 року 14:55
2 червня міський оздоровчий дитячий табір «Супутник» урочисто відкрив першу оздоровчу зміну. Урочиста лінійка  відбулася за участю керівництва міста та  депутатів Житомирської міської ради.
 
В.о. міського голови Любов Цимбалюк  привітала дітей з початком літнього відпочинку та побажала міцного здоров’я, приємних вражень і  нових знайомств.
 
Також на свято завітали заступник міського голови Олександр Бочковський, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко,  начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, директор КП «Реклама», депутат міської ради Володимир Шуст та депутат міської ради Володимир Башек. Гості подарували табору подарунки та висловили теплі побажання.
 
Перша табірна зміна на тему: «Україна – єдина країна!» розпочалася веселими піснями та  танцями, різноманітними конкурсами та іграми.
 
 «В таборі є план-сітка виховної роботи, - розповідає   начальник табору Любов Ковальчук. - За традицією,  з 11.00 год. до 13.00 год. проходять загонові справи: з фізкультури та спорту, гурткова робота. Кожного дня з 17.00 год. діти готуються до загальнотабірних заходів (концерти, квести, спортивні змагання, ігри). В таборі «Супутник» працює 8 відремонтованих корпусів. За  кожним загоном закріплений  вихователь та вожатий. На базі табору функціонує  басейн».  
 
Також Любов Ковальчук зазначила, що  за  першу зміну відпочинуть 8 дітей-візочників разом із супроводжуючими, для яких  виділили  окремий корпус з 8 кімнатами. Медичне обслуговування забезпечують працівники Центральної дитячої міської лікарні №1.
 
За словами директора  КП «Реклама» Володимира  Шуста, в цьому році повністю поновили м’ясний та овочевий цех табору та замінили дах їдальні. В «Супутнику» організовано шестиразове харчування. Вартість путівки в  2015 році становить 2980 грн.
 
В.о.міського голови Любов Цимбалюк зауважила, що цього року всі місця в таборі  мають соціальне спрямування. «Я дякую депутатам Житомирської міської ради, які підтримали рішення щодо оздоровлення дітей пільгових категорій за кошти міського бюджету у таборі «Супутник». На організацію оздоровчої кампанії в закладі виділено 2,6 млн грн. За ці кошти придбано 900 путівок, аби діти, які потребують особливої уваги, змогли відпочити та оздоровитися».
 
У 2015 році у таборі «Супутник» організовано 4 оздоровчі зміни. Так, за першу зміну у закладі відпочинуть 225 дітей, з яких 54 дитини з родин учасників АТО, 100 дітей з багатодітних родин,  44 дитини з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 27 дітей з особливими потребами.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare