Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5571
візитів всього: 508639
Прогноз погоди
У Житомирі відкрили меморіальну дошку Дмитру Ільницькому
26 травня 2015 року 14:02
 
У Житомирі вшанували пам’ять загиблого військовослужбовця 95-тої аеромобільної бригади Дмитра Ільницького. На фасаді будівлі Житомирської гімназії №3, де він навчався з 2001 по 2005 рік, відкрили меморіальну дошку.
 
На відкритті меморіальної дошки були присутні представники міської влади, учні та вчителі гімназії, рідні та друзі загиблого, військовослужбовці, громада міста. Вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять Дмитра Ільницького.
 
«Ваш син назавжди буде для громади міста взірцем патріотизму мужності, відданості та вірності обов’язку», - звернувся зі словами вдячності до батьків загиблого заступник міського голови  Олександр Бочковський.
 
Однокласники та вчителі Дмитра згадують про нього як дисциплінованого та старанного учня, гарного товариша.
 
«Він був ерудованою особистістю, умів вільно та аргументовано відстоювати власні переконання. Був активним учасником позакласного життя школи», - згадує класний керівник 9-Б класу, в якому навчався Дмитро, Світлана Удовкіна.
 
Директор гімназії №3 Марія Дорошко  відзначила, що,  окрім відкриття меморіальної дошки, адміністрацією навчального закладу заплановано  облаштування куточку пам'яті у класі, де навчався Дмитро Ільницький.
 
Бойові побратими Дмитра розказують, що він був мужнім і самовідданим воїном, вимогливим командиром, порядною і сміливою людиною. Домагався від підлеглих виконання задач і сам воював на передовій.
 
Лейтенант Збройних Сил України Дмитро Ільницький народився 29 листопада 1990 року у м. Житомирі. З 1997 року до 6 класу навчався  в гімназії №23. З 2001-2005 р. – в Житомирській гімназії №3.  Потім був студентом Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права та агроекологічного  університету.
 
11 березня 2014 року Дмитро добровільно вступив до лав Збройних Сил України. 29 листопада 2014 року, у день свого 24-річчя, він був поранений у селищі Піски під Донецьким аеропортом.  Помер Дмитро Ільницький в лікарні Красноармійська від ран несумісних з життям.
 
Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України»  «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» житомирянина нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare