Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508626
Прогноз погоди
Відтепер люди з вадами зору матимуть доступ до картини Сергія Поноченюка
22 травня 2015 року 13:01
«Споглядання щастя»…Унікальну картину під такою назвою подарував Музею космонавтики ім. С. П. Корольова київський художник Сергій Поноченюк. Незвичайний подарований комплект  адаптований для людей з частковою або повною втратою зору й   представлений картиною, створеною  маслом, та   її точною рельєфною копією з дерева. До живописної роботи додається аудіозапис, який коротко розповідає про неї. Також художник створив  гіпсову копію картини, аби люди з  вадами зору могли малювати, та  дерев’яні пазли для відчуття  енергетики  дерева незрячими дітьми.

"Приємно передати символічну естафету унікального проекту Сергія Поноченюка Житомиру, -  говорить  вчений секретар Національного музею Тараса  Шевченка Олена Черненко. -  Робота, яку дарує художник, має символічну назву  - "Споглядання щастя". Ми споглядаємо це щастя, коли бачимо, як дітки  складають  пазли, розмальовувають картини, спілкуються з  митцем».

Художник подарував не тільки картини, а й своє спілкування з дітьми, що є не менш цінним для людей з вадами зору. Кожен міг поспілкуватися з унікальною роботою митця - побачити картину, відчути та доторкнутися до неї, «прочитати  руками».

Організатори заходу голова Богунської районної ради Людмила Янушевич та депутат Житомирської міської ради Валентина Позняк  дякують за творчість Сергію Поноченюку та зазначають, що найцінніше  в його проекті  -  щасливі діти, які   доторкнулися до його творчості.

"Поєднання мистецтва з соціальною тематикою спрямоване на те, аби привернути увагу громадськості до потреб людей з фізичними особливостями, - зазначає художник. - Подарована робота покликана стати поштовхом для розвитку нового напрямку у сучасному українському мистецтві».

Митець переконаний: дитинство не може бути безбарвним, та сподівається, що «Споглядання щастя» з яскравими  кольорами та енергетикою добра залишить світлий відбиток у світогляді кожного, хто  побачить картину,  відчує  її серцем  чи дотиком.

Сергій Поноченюк – один з небагатьох художників абстрактного живопису, який створює свої роботи не тільки маслом, але й відтворює їхні точні рельєфні копії з дерева, пазли тощо. Улюблений образ автора – образ Всевидячого ока.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare