Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515145
Прогноз погоди
Житомирянку привітали із сторічним ювілеєм
 
21 травня  виповнилося 100 років житомирянці Олені Москальовій.
 
З ювілеєм її прийшли привітати представники міської влади та колектив музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера.
 
«Для мене велика честь вітати  Вас, Олено Адамівно,  зі сторіччям від дня народження. Це  прекрасна нагода висловити Вам подяку за багатолітню віддану працю, за любов до життя, за Вашу  мудрість. Вам, людині старшого покоління, випала нелегка доля, багато Вам довелось побачити і пережити за Ваше довге життя. Ваш багатий життєвий досвід і запас енергії викликають щиру повагу», - звернулася до ювілярки в.о. міського голови Любов Цимбалюк та побажала їй доброго здоров’я, благополуччя та довгих років життя.
 
«Сама не знаю, як дожила до ста років, - говорить Олена Адамівна.- Пережила революцію, колективізацію, голодомор, війну. Були сумні та хороші часи. У будь-якому разі я ні про що не жалкую».
 
Також іменинниця подякувала гостям за увагу та побажала миру й процвітання Україні,  щастя та добробуту українському народові.
 
Довідка
 
Олена Адамівна Москальова народилася 21 травня 1915 року у місті Харкові. Закінчила трудову семирічну школу. 2 роки навчалася в Індустріальному технікумі, після закриття якого перейшла до Житомирського державного сільськогосподарського інституту. Закінчивши у 1937 році інститут, Олена Адамівна залишилася працювати у стінах вишу на посаді старшого лаборанта кафедри селекції.  Під час війни знаходилася на окупованій території, була вивезена в Німеччину. У післявоєнні часи, закінчивши бухгалтерські курси, працювала на посаді викладача та старшого бухгалтера Житомирської бухгалтерської школи, де працювала до виходу на пенсію у 1970 році. Має статус учасника війни та ветерана праці. Чоловік ювілярки Семен Миколайович Москальов, з яким вона прожила у шлюбі 54 роки,  був дядьком відомого піаніста Святослава Ріхтера (батьки Семена Миколайовича та Анни Павлівни (матері піаніста) були рідними братами). 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare