Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508626
Прогноз погоди
У Житомирі планують пустити комунальний транспорт у район Малікова
280 тисяч гривень було виділено сесією Житомирської міської ради на розробку проекту щодо проведення комунального транспорту в район Малікова.
Відбулася виїзна нарада щодо проведення тролейбусної лінії за участю першого заступника міського голови Сергія  Сухомлина, профільного заступника Євгенія Демчика та керівництва ТТУ.
 
«Необхідність з’єднати район Малікова з центром міста комунальним транспортом виникла вже дуже давно. У цьому районі проживає більше 10 тисяч мешканців Житомира, і відсутність комунального транспорту призводить до того, що пенсіонери, соціально незахищені люди, усі ті, хто мають право на пільговий проїзд,  не можуть ним користуватись», - каже Сергій Сухомлин.
 
Заступник міського голови з транспортних питань Євгеній Демчик каже, що вартість проекту становить приблизно 18 мільйонів гривень: «Ми працюємо над оптимізацією руху в місті.  Також важливо, що ми хочемо запустити на Малікова екологічний транспорт, технічно це можливо.  Ми дамо людям змогу користуватися соціальним транспортом. Під час опитування мешканці  району сказали, що важливо забезпечити перевезення дітей до ЗОШ № 36 та ЗОШ №7. У нас вже є позитивний досвід запускання тролейбусу за маршрутом Крошня – Велика Бердичівська. Люди вдячні».
 
Попередньо в район Малікова  планується запустити один маршрут.
 
Гроші на проект можуть бути  виділені як з міського бюджету , так і з державного.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare