Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515132
Прогноз погоди
В Житомирі буде утеплено 22 об’єкти бюджетної сфери


16 травня 2015 року в місті Житомирі на майдані  ім. С.П. Корольова в рамках Дня Європи відбулась публічна презентація проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира».

Мешканцям міста були презентовані стенди з 3D-макетами майбутнього вигляду 22 об’єктів бюджетної сфери міста, які будуть термомодернізовані в 2015 році за кошти Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р). Нагадаємо, що вартість проекту становить 4,5 млн. євро, і крім інвестиційного компоненту місту надається технічна підтримка від Німецького бюро технічного співробітництва (GIZ) та Шведського агентства з питань міжнародного розвитку SIDA для розбудови технічного потенціалу впровадження подібних проектів.

Крім наочної демонстрації майбутнього вигляду фасадів дитячих садочків, шкіл та об’єктів охорони здоров’я, мешканці міста мали змогу поспілкуватися з архітекторами та іншими спеціалістами, які займаються впровадженням даного проекту та дізнатися про потенціал економії енергоресурсів та бюджетних коштів в результаті впровадження інвестиційних енергозберігаючих заходів, заходів побутового енергозбереження та впливу таких заходів на навколишнє середовище.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare