Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508620
Прогноз погоди
Житомирська музична школа №2 імені Святослава Ріхтера долучилася до культурно-мистецької акції «Ніч Музеїв»
19 травня 2015 року 18:20
 
16 травня 2015 року оркестр народних інструментів викладачів Житомирської музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера під керівництвом Олександра Губанова та творчі ансамблі викладачів школи успішно виступили з цікавою програмою під час проведення культурно-мистецької акції «Ніч Музеїв» у Житомирському Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, який вже декілька років долучився до Європейської мистецької акції, яка дозволяє відвідувачам переглянути музейні експозиції та взяти участь у різних мистецьких заходах вночі.

В програмі оркестру народних інструментів викладачів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера звучали твори П. Дезмонта, В. Єрзунова, В.Новікова, Астора П’яццолла, Є. Дербенка, Лукаса Барріоса та ін.

Відвідувачі Житомирського Музею космонавтики ім. С.П. Корольова змогли долучитися та отримати естетичну насолоду від спілкування з класичною і сучасною музикою, з талановитими музикантами, змістовно провести дозвілля, тим більше, що в нічний час все виглядає трохи інакше, наповнюється таємним змістом, перетворюючи перегляд експозицій під звучання музики на захоплююче дійство.

В програмі заходу було передбачено відкриття виставки екзаменаційних творчих робіт випускників відділу «Образотворче мистецтво» музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера класів викладачів Наталії Штарової та Наталії Павліченко. Колекція учнівських робіт виконана в техніці акварелі, змішаній, в техніці пастелі, тощо. Виставка триває до 10 червня 2015р.

Музеї нашої країни долучилися до Європейської мистецької акції у 2008 році і більшість музеїв України в ці дні безкоштовно відкривають двері для відвідувачів вночі.  Майже 2000 музеїв один раз на рік не сплять, працюючи для всіх, кому цікаво побачити незвичайний музей у незвичний час. Мета міжнародної акції – показати можливості музеїв, їх ресурс, потенціал та залучити до музеїв молодь.  Вперше «Ніч у музеї» була проведена в Берліні в 1997 році, а через чотири роки в акції брало участь майже 40 країн Європи та Америки підвищуючи інформованість людей про роль музеїв у розвитку суспільства.

Управління культури міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare