Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542620
Прогноз погоди
Привітання Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з Днем студента
17 листопада 2009 року 11:50
Шановне студентство!
     Від імені Житомирської міської ради її виконавчого комітету та від себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас з нагоди Дня студента.
     Міжнародний день студентів - це свято, що зближує і об'єднує молодь усього світу, а також всі покоління студентів, як теперішніх, так і колишніх.
     Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконана, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю нашої держави.
     Бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

З повагою,
Житомирський міський голова                                                      Віра Шелудченко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare