Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515145
Прогноз погоди
Житомир відзначає День Європи
Сьогодні, 16 травня,  житомиряни відзначають День Європи - свято миру і єдності в країнах Європейського союзу та Ради Європи.   Відповідно до указу Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року, дане свято відзначається в третю суботу травня.
 
Загальноміське відзначення Дня Європи розпочалося конкурсом  ідей молодіжних проектів, який проходить в приміщенні  Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ольжича.  Даний захід  спрямований на розширення можливостей місцевої молоді для визначення найактуальніших проблем міста та вироблення інструментів для їх подолання.  Молоді активісти, які долучилися  до участі в хакатоні, повинні розробити проекти для вирішення проблем свого міста. Один проект, який в кінці заходу, шляхом голосування всіх учасників набере найбільшу кількість голосів, буде інформаційно підтриманий Представництвом ЄС та місцевою владою.
 
Житомиряни також можуть долучитися до панельної дискусії «Що Україна і Житомир можуть дати Європі? Що Європа може дати Україні?» за участю представників  Посольства Латвійської Республіки в Україні,  керівництва м. Житомира, експертів та громадських діячів, яка проходить на майдані імені С.П. Корольова.
 
У програмі заходу: майстер-класи з англійської мови, спортивний вело-квест,  виставка фотографій, європейський  боді-арт, поетична площа та вечірнє кіно.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare