Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515136
Прогноз погоди
Виконавчий комітет міської ради погодив рішення про оздоровлення дітей
6 травня 2015 року 17:05
6 травня 2015 року виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2015 році».

Про ситуацію з оздоровленням дітей у місті розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук: «Минулі роки оздоровлення відбувалося за рахунок Фонду соціального страхування. Нині функція оздоровлення покладена на органи місцевого самоврядування».
 
Ірина Ковальчук зауважила, що нині  ситуація з таборами складна, оскільки фінансування йде з місцевого бюджету. Органи місцевого самоврядування мають повністю оплатити оздоровлення в таборі «Супутник».
 
«На засіданнях координаційної ради погоджено 900 місць в таборі для оздоровлення  соціально вразливих верств дітей. У затвердженому  порядку прописано, що в першу чергу оздоровлюються діти-сироти, діти, батьки яких загинули в АТО, діти з родин військових, що зараз в АТО, діти з багатодітних  родин, діти, позбавлені батьківського піклування», - повідомила І.Ковальчук.

25 травня починається компанія з оздоровлення у місті Житомирі.

Вартість путівки до оздоровчого табору «Супутник» цього року склала  2 980 грн. Для порівняння: вартість путівки в таборі  «Лісовий берег» - 3100 грн.
 
Також діти зможуть провести дозвілля в 33 пришкільних таборах.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare