Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5529
візитів всього: 475843
Прогноз погоди
Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку
16 листопада 2009 року 11:40

Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Напередодні свята в прес-центрі Житомирської міської ради відбулося урочисте відзначення професійного свята за участю представників обласних та міських електронних засобів масової інформації. Секретар міської ради А.З.Каленський у привітальному слові, звертаючись до присутніх сказав:
   «Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.
     Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. А головними показниками вашої роботи сьогодні є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій».
Прес-служба Житомирської міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове