Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 547314
Прогноз погоди
Житомир отримав диплом за друге місце у Всеукраїнському конкурсі
12 листопада 2009 року 11:37

 

11 листопада 2009 року у рамках всеукраїнського семінару з питань благоустрою населених пунктів “Благоустрій – 2009” відбулося урочисте нагородження переможців щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку ” за 2008 рік. Житомир отримав диплом за ІІ місце.

 

За підсумками засідання конкурсної комісії щорічного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підсумки громадського порядку» за 2008 рік в категорії «Місто з населенням до 1 мільйона мешканців» перше місце посів Севастополь, друге – Житомир, третє – Миколаїв.

 
Як відомо, комісія Міністерства з питань житлово-комунального господарства приїжджала в Житомир не один раз. Її, перш за все, цікавила робота профільних підприємств. Комісія перевірила також стан міського кладовища.


В березні та квітні делегації зі столиці (представники Міністерства з питань житлово-комунального господарства) оцінювали освітлення, благоустрій і порядок не тільки в центрі міста, але й на його околицях.

 
За результатами численних перевірок та висновків фахівців Житомир вперше за багато років бул названо в числі переможців Всеукраїнського конкурсу. Почесне друге місце – це визнання плідної роботи Житомирської міської ради та всіх комунальних служб  міста.

 

Прес-служба міської ради

 

 


Фото з сайту Міністерства з питань житлово-комунального господарства УкраїниВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare