Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542619
Прогноз погоди
Програма «Турбота» в дії
10 листопада 2009 року 14:47
Програма «Турбота» в дії

У Житомирі діє міська програма соціального захисту населення «Турбота», яка започаткована для надання допомоги дітям-сиротам, інвалідам, малозабезпеченим пенсіонерам, самотнім літнім людям. В рамках цієї програми діє система адресної матеріальної допомоги, в першу чергу для малозабезпечених пенсіонерів, у яких розмір пенсії менше 650 грн. А таких людей у Житомирі 20 600. Вісім тисяч двісті пенсіонерів одержали пластикові банківські картки, на які в листопаді-грудні будуть перераховані кошти.
Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради продовжує видавати посвідчення учасників програми «Турбота». Таким учасникам будуть запропоновані наступні послуги:
- знижка на продуктові та промислові товари в магазинах, які стали партнерами прогграми
- безкоштовні послуги з дрібного ремонту змішувачів, унітазів, дверних полотен, вікон, балконів, електрики (розпочинається надання цих послуг з ЖЕКу №15 і надалі поширюється на решту ЖЕКів). Телефон служби – 46-63-07
- послуги виїзної бібліотеки
- культурна програма (концерти, вистави, тематичні вечори)
- запрошення до участі у клубах
Із скриньок, які встановлені в магазинах, аптеках, кафе для збору благодійних коштів від житомирян міста на разі зібрано 7 500 грн. Ці кошти надійшли на лікування онкохворих дітей.

Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare