Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545977
Прогноз погоди
Житомир приєднався до всесвітньої акція "Година Землі"
29 березня 2015 року 12:17
«Вмикай свою силу!» - під таким девізом у нинішньому році в Україні проходить міжнародна екологічна акція "Година Землі". Кампанію проводить природоохоронна  організація Всесвітній фонд дикої природи (WWF) за підтримки Міністерства  екології та природних ресурсів та Державного  агентства  з енергоефективності та енергозбереження. 

Відтак у суботу, 28  березня, люди по всьому світі вимкнули світло на одну годину -  Годину Землі,  аби привернення увагу громадськості до проблеми зміни клімату.

Житомир вперше офіційно долучився до кампанії «Година Землі» в 2011 році. Цьогоріч у місті  в  рамках акції 28 березня 2015 року з  20.30 до 21.30 год. було урочисто  вимкнене зовнішнє освітлення на фасадах  будинків майдану імені С.П. Корольова. Організатором заходу у Житомирі виступили ГО ЖОМГО «Цілком природно» та Житомирська міська рада.

"У Житомирі Година Землі - яскрава й не така, як була раніше, - розповідає один з організаторів заходу Ілля Грицанюк, - В усьому світі цю годину прийнято відзначати тематичними вечірками. Ми вирішили зробити акцію цікавою: долучили музику з вогнями, барабанщиків та бандуристів , символічний рубильник,  який вимкне в. о. міського голови, та  створили напис  із свічок " Година Землі +" .

В.о. міського голови Любов Цимбалюк натиснула символічний вимикач світла та своїм прикладом закликала житомирян бути екологічно свідомими й не залишатися осторонь глобальної  проблеми зміни клімату.  

"Це година, яка  об’єднує  зусилля небайдужих людей для  збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків. І мені приємно, що житомиряни свідомі важливості цього питання.  Наші діти мають жити на гарній Планеті!" - говорить Любов Цимбалюк.

Годину, коли було вимкнено світло, на майдані імені С. П. Корольова звучала "музика Землі".  У концертній програмі взяли участь група вуличних барабанщиків "ВулБа", театр вогню “Fire In Soul", бандуристка Світлана Ніконорова та творчі  колективи   Палацу культури.  

"Кожен може зробити свій внесок у боротьбу з глобальним потеплінням в повсякденному житті -  не витрачати  даремно енергію, воду та  газ, купувати  енергоефективні прилади та багато чого іншого", - зазначають організатори заходу та  наголошують, що  ці прості кроки кожної людини  є важливими у  справі порятунку Планети.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare