Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477296
Прогноз погоди
У рамках місячника благоустрою на вулицях міста висаджують дерева
26 березня 2015 року 11:24
У Житомирі проходить  місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.
 
Відповідно до розпорядження міського голови «Про весняний загальноміський благоустрій  та санітарне прибирання міста»  від 13.03.2015 №132  у  Житомирі з 19 березня до 25 квітня 2015 року  проходить весняне  санітарне прибирання міста. Відтак затверджено ряд заходів та визначено обсяги робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою та санітарно-екологічного стану в місті.
 
Як зазначив начальник комунального господарства міської ради Олександр Марцун, до весняного санітарного прибирання долучилися не тільки  комунальні, а й приватні підприємства міста. 
 
«Варто зазначити, що такі акції відбуваються щороку – як весною, так і восени. Згідно Правил благоустрою міста, прийнятих на місцевому рівні, пересічні громадяни та приватні підприємства повинні прибрати  прилеглі території. А комунальне господарство міста готове допомогти житомирянам  з вивезення на сміттєзвалище гілля та сміття»,- зазначає Олександр Марцун.

У рамках місячника з благоустрою проходить заходи з  озеленення міста. Заходи посадки зелених насаджень проводяться відповідно до Правил утримання зелених насаджень міст.
 
«Шаровидні клени закупили в грудні минулого року за кошти з міського бюджету.  Це дерева з нормальною кроною та стовбуром, - зазначає  директор підприємства «Зеленбуд» Валерій Дев’ятко. - У минулому році вирізали та викорчували 37 дерев на першому Бульварі. У середині березня тут садили кущі. На вулиці Лятошинського забрали хворі дерева та висадили шаровидні клени».
 
Також він повідомив, що в рамках місячника підприємством  передбачено висадити понад 1000 дерев і понад 4500 кущів. «У теплицях вирощуємо нові саджанці та  практично всю розсаду, крім витких рослин. У нас 5-7 видів чорнобривців, є петунії, ценерарії та інші літні культури, з яких можна робити килимовий узор. З  кожним роком наше місто повинно ставати кращим», - зазначає директор «Зеленбуду».
 
"Роботи, спрямовані на  посадку зелених насаджень, заплановані на 57 об'єктах міста: це, практично, всі центральні вулиці та сквери Житомира", - зауважив В.Дев'ятко.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare