Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5534
візитів всього: 481615
Прогноз погоди
Юні житомиряни відвідали майстер-клас «На крилах мрій»
17 березня 2015 року 12:47
 
16 березня  у Житомирі  відбувся майстер-клас з орігамі «На крилах мрій». Назва цієї техніки в перекладі означає «згин» і «папір», що сповна передає суть мистецької технології.
 
На захід запрошували усіх бажаючих спробувати себе в орігамі.  Юні умільці продемонстрували неабиякий хист та вміння. З десятка учасників майстер-класу  усім вдалося змайструвати метелика.
 
Прості поради, підказки та наочні приклади  майстра-провідного спеціаліста управління культури міської ради Вікторії Возної допомогли маленьким та дорослим житомирянам легко скласти з паперу симпатичні фігурки метеликів.
 
«Такі заняття допомагають розширити світогляд дітей, сформувати навички спостережень, розвинути увагу, виховати акуратність та естетичне ставлення до природи», – зазначила Вікторія Возна.
 
Метелик, за словами майстра, це символ кохання, щастя та благополуччя.

Навчання мистецтву орігамі дітей та дорослих проходить в рамках  серії майстер-класів, організованих управлінням культури міської ради.
 
З  графіком їх проведення можна ознайомитися тут.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare