Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5533
візитів всього: 481603
Прогноз погоди
У місті проводиться планове кронування дерев
13 березня 2015 року 10:27
У Житомирі тривають планові роботи щодо  обрізки  зелених насаджень. Як зазначив директор підприємства «Зеленбуд» Валерій Дев’ятко, подібні заходи проводяться для покращення стану дерев.
 
«Кронування проводиться раз у п’ять-сім років. Це повна обрізка крони дерев. Зелене насадження, яке росте в рядовій посадці, має маленьку лунку, йому не вистачає поживних речовин, тому хворіє й пропадає. Кронування омолоджує дерево, покращує їх естетичний вигляд», - зазначив Валерій Дев'ятко.
 
Заходи щодо благоустрою зелених насаджень проводяться відповідно до Правил утримання зелених насаджень міст.
 
Відходи деревини переробляються на щепу з використанням спеціальної техніки – щепорізки.
 
«Гілки перероблюються на  щепу, яка використовується  для опалення теплиь, - продовжує Валерій Дев’ятко. - В теплицях вирощують нові саджанці та  практично всю розсаду, крім витких рослин. У нас 5-7 видів чорнобривців, є петунії, ценерарії та інші літні культури, з яких можна робити килимовий узор. З  кожним роком наше місто повинно ставати кращим».

Рішенням №660 сесії Житомирської міської ради від 04.04.2014 року  комунальному підприємству «Зеленбуд» було виділено кошти на придбання комплексу для переробки відходів виробництва  (щепорізка, трактор) 450 000,00 грн.
 
«Купівля даного обладнання  допомогає нам  перероблювати гілки на щепу.  Замість 6 прицепів гілок, які легенькі й нещільні, ми набиваємо 1 прицеп щепи. Менше іде дизпалива. Це, в свою чергу, допомагає економити бюджетні кошти», - наголосив Валерій Дев’ятко.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare