Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5564
візитів всього: 475819
Прогноз погоди
Житомирські десятикласниці представили місто на Всеукраїнському конкурсі
12 березня 2015 року 11:06
Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Intel Eкo – Україна 2015» (м. Київ).

До Національного еколого-натуралістичного центру м. Києва приїхали учні, студенти, молоді дипломовані спеціалісти з більшості регіонів України. Всього було 152 учасники, які представили 143 проекти.

Як поінформували в управлінні освіти міської ради, Житомир на конкурсі представили учениці 10 класу Житомирської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №5 Стоцька Валентина та Стоцька Ольга (педагогічний керівник: Кононенко Жанна Василівна, вчитель хімії та біології вищої категорії, вчитель – методист).

За результатами участі Стоцька Ольга нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Intel - Eкo Україна 2015» національного етапу Міжнародного конкурсу науково – технічної творчості школярів Intel ISEF, категорія: біологія, проект: «Поширення та еколого – ценотичні особливості  Typha Laxmannii Lepechу Житомирської області».

Стоцька Валентина - дипломом Міністерства освіти і науки України за ІV місце на Всеукраїнському конкурсі «Intel - Eкo Україна 2015»  національного етапу Міжнародного конкурсу науково–технічної творчості школярів Intel ISEF, категорія: екологія, проект: «Характеристика модельних популяцій Erechtites  hieracifolia  (L.) Raf. ex DC. у різних типах місцезростань Житомирської області».
  • Стоцька Ольга
  • Стоцька Валентина


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове