Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 476836
Прогноз погоди
Вулиці Житомира перейменовуватимуть тільки після громадських обговорень
12 березня 2015 року 09:28
Депутати Житомирської міської ради заслухали звіт про роботу тимчасової комісії щодо перейменування вулиць.
 
Як зазначив голова комісії Сергій Мірошніков, комісія працювала відкрито за участі представників громадськості. Він також поінформував, що є багато пропозицій щодо перейменування вулиць іменами загиблих воїнів АТО та запропонував провести місцевий референдум з даного питання. Депутати прийняли рішення щодо проведення громадських слухань з перейменування певних топонімічних об’єктів і лише після того приймати рішення.
 
В.о.міського голови Любов Цимбалюк зауважила, що провести одне громадське обговорення із перейменування цілого переліку об’єктів замало. «Управління архітектури міської ради має розробити графік проведення обговорень, оприлюднити його і заслухати думку громади окремо по об’єктам», - запропонувала Л.Цимбалюк.
 
Депутат Валерій Онопрієнко запропонував назвати вулицею Героїв АТО одну з вулиць нової забудови. Депутат Наталія Леонченко зауважила на необхідності визначення вартості перейменування певної вулиці – управління житлового господарства міської ради знає, скільки аншлагів з новими назвами треба придбати, а це все – кошти міського бюджету.
 
Починаючи з 24 квітня 2015 року у місті Житомирі буде проведено ряд громадських обговорень щодо перейменування вулиць міста.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare