Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355464
Прогноз погоди
В кінці травня аеропорт "Житомир" планують вводити в експлуатацію
27 лютого 2015 року 16:51
Близько року тому з’явилися лише перші розмови про ймовірність відновлення Житомирського аеропорту. Тоді інвестори тільки розповідали про плани та перспективи. Сьогодні ж – це вже майже готовий до експлуатації об'єкт.

Роботи з ремонту та організації роботи Аеропорту в Житомирі на фінішній прямій. Генеральний директор авіакомпанії «ЯнЕйр» Ярослав Агафонов каже, відкриття Житомирського летовища може відбутися вже цієї весни.

«Ми вже зараз починаємо сертифікувати аеропорт «Житомир». Йде набір персоналу і якщо все буде складатись в такому ж темпі, як я бачу, в середині травня, в кінці травня ми зможемо вводити в експлуатацію аеропорт «Житомир»,- зауважив Я.Агафонов

Аеропорт і сама авіакомпанія «ЯнЕйр» зареєстровані в Житомирі. А це суттєві надходження в міський бюджет. Крім того, на вказаних підприємствах буде створено близько кілька сотень робочих місць.

«В наших планах створення тут трьох підприємств. Це аеропорт «Житомир», де працюватиме 50-80 людей, авіакомпанія «ЯнЕйр», яка на даний момент вже існує, а це близько 200 людей та підприємство. Яке займатиметься технічним обслуговуванням літаків нашої авіакомпанії та інших авіакомпаній, а це теж, приблизно, 100 працівників», - інформує директор авіакомпанії.

Не дивлячись на певні труднощі з вирішенням питань оренди землі в Житомирському районі, в самому ж місті з землею проблем не виникло. Ярослав Агафонов задоволений співпрацею з міською владою, каже, що відповідальні особи в місті всіляко сприяють розвитку авіабізнесу в Житомирі.

«Я хочу висловити вдячність і мешканцям Житомира, і відповідальним людям, які приймають рішення в місті – владі, за ту участь. Я думаю, в найближчий час люди побачать і їх, в тому числі, вклад в розвиток аеропорту «Житомир», - зазначає Я.Агафонов.
 
Поспілкуватися з генеральним директором авіакомпанії «ЯнЕйр» та подивитись як просуваються ремонтні роботи на міському летовищі, до аеропорту прибув
перший заступник Житомирського міського голови. Сергій Сухомлин зазначає, що для Житомира аеропорт – це і нові робочі місця, і суттєві надходження в бюджет міста та його інвестиційна привабливість.
 
«На Україні, в даній економічній ситуації, це дійсно дуже важливо, тому, що місто відразу отримує зовсім іншу інвестиційну привабливість. Західний бізнес, європейський бізнес, вони, в першу чергу, орієнтуються на ті міста, в яких є аеропорти. Наявність аеропорту в місті Житомирі якраз збільшує інвестиційну привабливість регіон», - зауважив С.Сухомлин.
 
Представники авіакомпанії «ЯнЕйр» кажуть, після відкриття летовища, з Житомира будуть здійснюватись польоти всередині країни. Вже влітку, двічі на тиждень  плануються рейси на Одесу. Згодом, після отримання необхідного сертифікату, Житомирський аеропорт отримає статус Міжнародного.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове