Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355456
Прогноз погоди
Полковнику гвардії Анатолію Шмілу встановили меморіальну дошку
26 лютого 2015 року 15:54
Сьогодні, 26 лютого 2015 року, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки почесному голові обласної організації Спілки офіцерів полковнику у відставці Анатолію Шмілу. Меморіальну дошку було встановлено на фасаді будівлі Житомирської загальноосвітньої школи № 1 по вул. Якіра, 26. Саме тут багато років працював вчителем захисту Вітчизни Анатолій Шміло.
 
Церемонія  відкриття розпочалася Гімном України та освяченням меморіальної дошки, яке очолив Архієпископ  Житомирський і Овруцький УПЦ КП Ізяслав.

На заході були присутні заступник міського голови Олександр Бочковський,  депутат Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв, голова СОУ генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, крайовий отаман Поліської Січі Українського козацтва генерал-отаман Анатолій Шевчук,  громадськість міста, рідні та близькі Анатолія Шміла. 

«Ми відкриваємо меморіальну дошку, яка буде нагадувати всім, хто працював з Анатолієм Григоровичем пліч-о-пліч, хто вчився  та будуть вчитися в цій школі, що тут працювала знана людина, яка виховала не одну плеяду патріотів», - зазначив заступник міського голови Олександр Бочковський та подякував Спілці офіцерів за ініціативу відкриття меморіальної дошки людині, яка прославила наше місто.

Багато теплих слів сказали  про військовослужбовця директор школи Микола Мельник, Олександр Скіпальський, Анатолій Шевчук, дружина Тетяна Шміл та син Григорій.

Пам'ять про земляка присутні вшанували хвилиною мовчання.

Довідка: Анатолій Шміло був почесним головою Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України з 1993 по 2010 рік. Службі в Збройних Силах СРСР та України віддав 34 роки. Приймав активну участь у роботі над Законом України «Про Національну Гвардію України», який було прийнято Верховною Радою України у 1991 році. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня .  Помер 5 лютого 2014 року на 71-му році життя.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове