Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355286
Прогноз погоди
Музична школа №2 імені Святослава Ріхтера представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі «СУЧАСНІ РИТМИ»
24 лютого 2015 року 14:15
Музична школа №2 імені Святослава Ріхтера представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі юних баяністів, акордеоністів та ансамблів для шкіл естетичного виховання «СУЧАСНІ РИТМИ», який відбувся 14-15 лютого 2015 р. у м. Кривий Ріг.  Конкурс організовано за ініціативою адміністрації навчального закладу «Криворізька міська музична школа №4» та за підтримки управління культури міської ради м. Кривий ріг.
 
В конкурсі взяли участь представники з 14 областей України, серед яких Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Чернівці, Одеса, Запоріжжя, Черкаси та інші. Прекрасні традиції розвитку академічного виконавства на баяні та акордеоні продемонстрував наш земляк – Антон Глазюк, учень музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера, клас викладача Анатолія Литвинчука. Антон став Лауреатом конкурсу - посів ІІ місце і отримав грошову премію. Слід зазначити, що в Кривому Розі 14 музичних шкіл. Конкурс проходив в музичній школі №4 – сучасному триповерховому приміщенні, яке має концертний зал на 250 місць. Особливо приємні враження залишилися від теплоти і доброзичливості організаторів конкурсу та й всіх криворіжців.
 
Антон Глазюк успішно виступив і в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України», який відбувся у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича 18 лютого. У конкурсі взяли участь 92 учасники шкіл області в чотирьох номінаціях. Цього разу Антон отримав найвизначнішу нагороду – Гран-Прі конкурсу в номінації «Інструментальне виконавство» і був запрошений на  Всеукраїнський огляд-конкурс «Нові імена України 2015» до м. Києва. У конкурсі успішно виступив ще один вихованець музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера Філіп Ющенко, клас викладача Віктора Журавського. Філіп посів ІІ місце теж в номінації «Інструментальне виконавство».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове