Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513675
Прогноз погоди
Житомирянин представлятиме Україну на фінальному етапі XIX Білоруської конференції учнів
19 лютого 2015 року 16:34
З 10 по 12 лютого 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у м.Києві відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів «Виробництво-Природа–Людина–Екологія». Про це поінформували в управлінні освіти міської ради.
 
Делегацію Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності», керівник гуртка Шубін Анатолій Григорович.

Гладиш Назарій отримав диплом ІІІ ступеня. Чиркова Тетяна, Мацюк Надія, Швалева Дарія, Слободянюк Анатолій - стали фіналістами конкурсу.

Під час проведення конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів підведено підсумки національного етапу XIX Білоруської конференції учнів та нагороджено переможців. Вихованець гуртка  «Основи науково-дослідницької діяльності» Гончарук Дмитро став переможцем у секції «Фізика» та отримав право представляти Україну на фінальному етапі XIX Білоруської конференції учнів.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare