Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355460
Прогноз погоди
Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС
13 лютого 2015 року 18:12
13 лютого 2015 року відбулася зустріч голови Добровільної Асоціації «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка з працівниками КУ «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» - ліквідаторами аварії на ЧАЕС.  Присутні озвучили та обговорили ряд наболілих проблем.
 
Л.Антонюк зауважив, що асоціація постійно працює на вирішення даних питань, ініціює внесення змін у чинне законодавство, контролює забезпечення соціальними пільгами, медичним забезпеченням чорнобильців на місцевому рівні.
 
«Вперше за багато років нас почуто у міській раді. В.о.міського голови Любов Цимбалюк запевнила у готовності до співпраці. Нам готові допомагати, але і ми не повинні стояти осторонь: озвучувати проблеми, пропонувати шляхи їх вирішення.  І сьогоднішнє зібрання є продовженням конструктивного діалогу влади і нас щодо розв’язання проблем чорнобильців», - зауважив Леонід Антонюк та запросив усіх долучатися до вирішення піднятих питань.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове