Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355286
Прогноз погоди
Виставка художника та скульптора з Іраку на підтримку військових
13 лютого 2015 року 12:36
У виставковій залі житомирського Будинку художника відкрилась  благодійна виставка під назвою "Свобода".  Картини, написані маслом на полотні, та скульптурні композиції з бронзи, граніту, гіпсу до уваги житомирської публіки представив скульптор та дизайнер з Іраку Арам Саліхі.  До експозиції увійшли роботи, над якими художник працював  впродовж трьох років (стільки він живе в Україні). Це - перша персональна виставка автора. 
 
Серед експонатів – картини «Прачка», «Свіжий вітер», «Плавець», «Табун», «Моя бабуся», «Свобода в сутінки», «Подих», «Курдська бабуся» й скульптурні композиції «Життя усередині тіла», «Ріхтер», «Тулуб чоловіка», «Божевільна», «Триптих «Влада і народ» та інші.

Роботи об’єднані темою свободи, яка, за словами майстра, актуальна для України та Іраку. "В Іраку зараз теж війна, -  говорить Арам Сахілі. - Але нашій країні багато допомагають інші країни світу. В Україні такої допомоги немає, тому люди самі вирішують допомагати військовим».

У мистецькому заході взяли участь голова обласної організації Національної спілки художників України Василь Кондратюк; композитор-гітарист, заслужений діяч мистецтв України Олександр Ходаківський; солістка обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Олена Талько фортепіанне тріо Житомирської обласної філармонії "Амабіле"; викладач Київської спеціалізованої музичної школи імені Лисенка, лауреат міжнародних конкурсів Людмила Чичук.

Кошти, отримані від продажу картин, підуть на допомогу військовим, які перебувають у зоні АТО. Окрім того, бажаючі допомогти українським військовим можуть залишити свій внесок у скриньці для пожертв.

Виставка відкрилася 12 лютого та експонуватиметься 3 дні.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове